Pracownicy Katedry Pedagogiki

Kierownik Katedry

prof. dr hab. Ewa Przybylska

tel.  22 59 348 31

Pracownicy naukowo-techniczni:

mgr inż. Anna Orzechowska, samodzielny referent administracyjny.

tel. 22 59 347 82, fax. 22 59 347 81

Pracownicy badawczo-dydaktyczni

 LP.  IMIĘ I NAZWISKO STANOWISKO   ADRES MAILOWY, TELEFON
1

prof. dr hab. Andrzej Bałandynowicz

profesor 59 347 20
andrzej_balandynowicz@sggw.edu.pl
2

prof. dr hab. Ewa Przybylska

profesor 59 347 42
ewa_przybylska@sggw.edu.pl
3

dr hab. Krystyna Najder-Stefaniak

prof. SGGW 59 347 60
krystyna_najder_stefaniak@sggw.edu.pl
4

dr hab. Ewa Skrzetuska

prof. SGGW 59 347 51
ewa_skrzetuska@sggw.edu.pl
5

dr hab. Teresa Zaniewska

prof. SGGW 59 347 52
teresa_zaniewska@sggw.edu.pl
6 dr Iwona Błaszczak adiunkt 59 348 10
iwona_blaszczak@sggw.edu.pl
7 dr Katarzyna Bogacka adiunkt 59 347 40
katarzyna_bogacka@sggw.edu.pl
8 dr Marta Dobrzyniak adiunkt

59 347 42
marta_dobrzyniak@sggw.edu.pl

9 dr Michał Dziedzic adiunkt

59 347 20
michal_dziedzic@sggw.edu.pl

10 dr Arleta Hrehorowicz adiunkt

59 347 61
arleta_hrehorowicz@sggw.edu.pl

11 dr Monika Jurewicz adiunkt

59 347 31
monika_jurewicz@sggw.edu.pl

12 dr Paweł Pasieka adiunkt

59 347 64
pawel_pasieka@sggw.edu.pl

13 dr Agnieszka Pawluk-Skrzypek adiunkt

59 347 31
agnieszka_pawluk_skrzypek@sggw.edu.pl

14 dr Jurij Plyska adiunkt

59 347 36
yuriy_plyska@sggw.edu.pl

15 dr Karina Szafrańska adiunkt

59 347 20
karina_szafranska@sggw.edu.pl

16 dr Dorota Janułajtys asystent

59 347 40
dorota_janulajtys@ssg.edu.pl

17 dr Agnieszka Rowicka asystent 59 347 61
agnieszka_rowicka@sggw.edu.pl
18 dr Edyta Wiszniewska asystent 59 347 20
edyta_wiszniewska@sggw.edu.pl
19 mgr Ewa Małachowska asystent 59 347 20
ewa_malachowska@sggw.edu.pl