„Od pomysłu do biznesu” – konferencja

Start >Aktualności >„Od pomysłu do biznesu” – konferencja

wyjątkową konferencję „Od pomysłu do biznesu”. Jeżeli chcesz założyć własny biznes, ale nie do końca wiesz jak się do tego zabrać – to spotkanie jest właśnie dla Ciebie. Mile widziany jest również każdy, kto jest zainteresowany przedsiębiorczością, biznesem a także rozwojem osobistym. Miejsce i czas konferencji to: 7.05.2014 r. w godzinach 17-20 w budynku Kliniki Małych Zwierząt (B22) w audytorium w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

 Konferencja jest bezpłatna, niemniej wymagana jest rejestracja pod adresem:

http://www.odpomysludobiznesu.evenea.pl

Eksperci, czyli kto zabierze głos!

O wysoką wartość merytoryczną spotkania zadbają przedstawiciele firm reprezentujących trzy filary ekosystemu AIP. Pojawią się ludzie ze świata biznesu i praktyki, którzy opowiedzą o tym jak odnieśli sukces ze swoją firmą. Do udziału w konferencji zaproszono takich prelegentów jak: Michał Pawelec -współzałożyciel znanego portalu, służącego do kojarzenia kierowców i pasażerów – BlaBlaCar.pl. Przedstawi on historię założenia portalu a także to, jakie przeszkody stoją na drodze młodych firm.Milos Dragovic współzałożyciel Libentis o pozyskanych inwestycjach, które pomagają rozwijać program unikatowych benefitów pozapłacowych. Wystąpi także Filip Ferens właściciel Urban Beard, marki ubrań dla prawdziwych brodatych mężczyzn, który przedstawi sposób w jaki buduje wizerunek swojej firmy. Kolejnym z prelegentów będzie Łukasz Michalski współzałożyciel firmy Głębokie Gardło SHOT BAR, dzięki któremu można będzie się dowiedzieć między innymi z czym wiąże się założenie własnego lokalu gastronomicznego i jak od ShotBaru można przejść do organizowania zajęć z przedsiębiorczości. Na koniec głos zabierze dyrektor oddziału AIP przy SGGW i Uczelni Łazarskiego –  Michał Misztal, który zajmuje się wsparciem startupów oraz prowadzeniem szkoleń i coachingiem. Opowie on między innymi  o możliwościach założenia biznesu w ramach tej organizacji a także o tym jak kształtować swój pomysł by osiągnął skalę międzynarodową.

Zapowiada się interesujące wydarzenie, na którym nie może Cię zabraknąć! Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konferencji.

Dla Kogo?

„Przygotowując to spotkanie chcieliśmy zwrócić się przede wszystkim do osób, które wciąż myślą o założeniu własnej firmy, ale niekiedy brakuje im pomysłu albo odwagi. Także osoby, które już biznes prowadzą znajdą wiele inspiracji i porad jak prowadzić biznes z sukcesem” – tłumaczy Michał Misztal, organizator konferencji. Nie trzeba być studentem ani osobą związaną z uczelnią – nie ma limitu wieku, a konferencja jest bezpłatna.

Firmy z Ekosystemu

Trzy firmy, które wystąpią na początku reprezentują warszawski ekosystem startupów wywodzących się z Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Firma Urban Beard działa w strukturach AIP SGGW, Milos Dragovic niedawno otrzymał 100 000zł w ramach inwestycji od funduszu AIP Seed Capital, a BlaBlaCar to jedna z najlepszych firm, które akcelerują w BusinessLinku. Jednym z celów konferencji jest więc pokazanie ambitnym ludziom możliwości, które drzemią w warszawskiej scenie starupowej. Więcej szczegółów i cały program znaleźć można na stronie www.aipsggw.pl

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości to fundacja, która powstała w 2005 roku  w Warszawie. Od początku swojej działalności AIP stawia sobie cel pomocy przedsiębiorczym osobom w założeniu i prowadzeniu własnego biznesu. Do Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości może zgłosić się każdy, kto myśli o rozpoczęciu własnej działalności.

Dodatkowych informacji udziela Justyna Dylik 518-551-304; aip@sggw.pl