Start >Aktualności >Medale i odznaczenia dla pracowników Instytutu Nauk Socjologicznych i Pedagogiki

28 października 2021 r. w Auli Kryształowej odbyła się ceremonia dekoracji pracowników SGGW Medalami za Długoletnią Służbę oraz Medalami Komisji Edukacji Narodowej, podczas Inauguracji Roku Akademickiego wręczono natomiast Odznaki Honorowe „Za Zasługi dla SGGW”

Postanowieniami Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy Medalem za Długoletnią Służbę za wzorowe wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej odznaczonych zostało 67 pracowników Uczelni. Medale podczas uroczystości 28 października wręczył Doradca Prezydenta RP Adam Waśko, któremu towarzyszył JM Rektor SGGW Michał Zasada.
Podczas uroczystości wręczono również 9 Medali Komisji Edukacji Narodowej przyznanych przez Ministra Edukacji i Nauki. Medale wręczył Dyrektor Generalny w Ministerstwie Sławomir Adamiec. Odczytał także list, jaki Minister Przemysław Czarnek skierował na ręce Rektora SGGW z okazji odbywającej się uroczystości.

Wśród pracowników Instytutu Nauk Socjologicznych i Pedagogiki Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymała dr hab. Monika Podkowińska, prof. SGGW, a Brązowe Medale za Długoletnią Służbę: dr hab. Agnieszka Kampka, dr Agnieszka Maj oraz dr Wojciech Połeć.
Podczas Inauguracji Roku Akademickiego JM Rektor SGGW wręczył natomiast pracownikom Uczelni Odznaki Honorowe „Za Zasługi dla SGGW”. Odznakę tę otrzymała z rąk JM Rektora  prof. dr. hab. Teresa Zaniewska.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.