Pracownicy INSiP wzięli udział w Eurligue for Life Sciences (ELLS)

Start >Aktualności >Pracownicy INSiP wzięli udział w Eurligue for Life Sciences (ELLS)

Pracownicy INSiP wzięli udział w Eurligue for Life Sciences (ELLS)

W dniach 18-20 listopada 2021 odbyła się w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego konferencja EUROLIGI 2021. SGGW było gospodarzem tego spotkania, w którym wzięli udział pracownicy naukowi, doktoranci i studenci z siedmiu uczelni przyrodniczych z Europy, zgrupowanych w organizacji o nazwie Euroliga (ELLS – Euroleague for Life Sciences), a także trzech partnerów pozaeuropejskich.

Po raz pierwszy w tym roku pracownicy Instytutu Nauk Socjologicznych i Pedagogiki wzięli aktywny udział w konferencji EUROLIGI. W pierwszym dniu konferencji dr hab. Monika Podkowińska, prof. SGGW, Kierownik Katedry Socjologii wygłosiła wykład otwierający na temat: Dialoque and  social conflict from the perspective of the University’s activity. Następnie Pani Profesor wraz z dr hab. Karolem Chrobakiem poprowadziła warsztaty - Demographic/social crises. Na zakończenie tego dnia konferencji dr hab. Karol Chrobak dokonał podsumowania warsztatów, kończąc tym samym oficjalną część konferencji.