Podziękowania dla JM Rektora prof. dr hab. Wiesława Bielawskiego

Start >Aktualności >Podziękowania dla JM Rektora prof. dr hab. Wiesława Bielawskiego

Podziękowania dla JM Rektora prof. dr hab. Wiesława Bielawskiego

Władze Instytutu Nauk Socjologicznych i Pedagogiki oraz Wydziału Socjologii i Pedagogiki złożyły w imieniu pracowników i studentów podziękowania JM Rektorowi prof. dr hab. Wiesławowi Bielawskiemu za współpracę w ciągu czterech lat kończącej się kadencji.

Kadencja 2016-2020 obfitowała w wiele zmian systemowych, z którymi związane były trudne decyzje i potrzeba uzgodnień wielu istotnych spraw. Wymagało to wzajemnego zrozumienia i woli współpracy ze strony władz uczelni, wydziałów a następnie również instytutów.

Za współpracę, poświęcony czas, zrozumienie specyfiki dyscyplin społecznych, które reprezentujemy oraz potrzeb rozwijającej się jednostki podziękowali JM Rektorowi prof. dr hab. Wiesławowi Bielawskiemu w imieniu pracowników i studentów Dyrektor Instytutu Nauk Socjologicznych i Pedagogiki dr hab. Joanna Wyleżałek, prof. SGGW, V-ce Dyrektor dr Iwona Błaszczak oraz Dziekan Wydziału Socjologii i Pedagogiki dr hab. Karol Chrobak.
Życzymy powodzenia!