Podsumowanie Dni SGGW

Start >Aktualności >Podsumowanie Dni SGGW

Podsumowanie Dni SGGW 

Po dwuletniej przerwie powróciło jedno z ważniejszych wydarzeń odbywających się w trakcie roku akademickiego – DNI Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Pracownicy Instytutu Nauk Socjologicznych i Pedagogiki oraz studenci Wydziału Socjologii i Pedagogiki zaangażowali się w przygotowanie atrakcji dla wszystkich odwiedzających nasze stoisko, w tym różnych ciekawych quizów oraz konkursów. Osoby biorące w nich udział mogły wygrać nagrody z logo naszego Wydziału.

W trakcie wydarzenia zorganizowaliśmy również liczne dodatkowe wykłady i warsztaty, które poprowadzili nasi wykładowcy oraz zaproszeni goście. Dużym zainteresowaniem cieszył się również Kącik Kreatywnego Malucha, przygotowany z myślą o najmłodszych gościach.

Dziękujemy wszystkim partnerom, którzy wsparli nasze stoisko – Muzeum Szlachty Makowieckiej z Ciechanowa, które przygotowało warsztaty „W średniowiecznej mennicy”, Żydowskiemu Instytutowi Historycznemu za specjalny wykład, firmie Better za wykład „Od stereotypów do inkluzywności” oraz Fundacji Dobry Rozwój za warsztaty „Twoje nawyki i portfel mają wielką moc – porozmawiajmy o odpowiedzialnej konsumpcji”. 

Szczególnie dziękujemy wszystkim pracownikom i studentom, którzy wsparli organizację naszego stoiska!
 

Zdjęcia

(kliknij miniaturkę, aby zobaczyć powiększenie).